88% Latvijas iedzīvotāju cieš no zema D vitamīna līmeņa

2015. gadā veiktais pētījums, lai novērtētu pieaugušo pieprasījumu pēc D vitamīna, parādīja, ka tikai 11% iedzīvotāju ziemā ir normāls D vitamīna līmenis fizioloģisko vajadzību ziņā1.

Pamatojoties uz pētījumu, tika konstatēts, ka pieauguša Latvijas cilvēka organismā D vitamīna līmenis ir pārāk zems (īpaši ziemā) un prasa papildus D vitamīna avotu.

Tas mūs motivēja rīkoties, un mēs nolēmām piešķirt katrai Latvijas mājsaimniecībai D vitamīna iepakojumu vienam gadam bez maksas. Lai saņemtu savu D vitamīna iepakojumu, vienkārši nospiediet zemāk esošo pogu un aizpildiet pasūtījuma veidlapu.

Kāpēc D vitamīns ir tik svarīgs?

D vitamīns ir būtisks mūsu veselībai. Tas atbalsta mūsu imunitāti un palīdz uzturēt veselus kaulus, muskuļus un zobus.

Labākais D vitamīna avots ir saule. Kad mūsu āda ir pakļauta saulei, tā ražo D vitamīnu. Diemžēl, mums Latvijā nav tik daudz saulainu dienu.

Turklāt mēs nepietiekami daudz laika pavadām ārā saulē. Un, ja mēs to darām, mēs lietojam UV aizsargkrēmus. Saules aizsarglīdzekļu lietošanas negatīvā puse ir tā, ka tas ierobežo dabisko D vitamīna sintēzi ādā.

Tāpēc ir ieteicams atbalstīt savu ķermeni ar uztura bagātinātājiem, piemēram, VitaSolaris® D3 kas nodrošina nepieciešamo D vitamīnu D3 formā. Tas ir izšķiroši, jo saskaņā ar pētījumu dabiski iegūtais D3 vitamīns ir vislabāk absorbētā D vitamīna forma. Pietiek tikai ar 1 tableti dienā!

Kāda ir atšķirība starp D2 vitamīnu un D3 vitamīnu?

D2 vitamīna (ergokalciferola) avoti: sēnes un augi

D3 vitamīna (holekalciferola) avots: taukainas zivis, zivju eļļas, sviests, olas dzeltenums, aknas

D2 vitamīns

D2 vitamīns tiek ražots augos un sēnēs, iedarbojoties ar UVB. D2 vitamīnu ir lētāk pagatavot, tāpēc to bieži pievieno pārtikai (piemēram, brokastu pārslas), lai to bagātinātu.

D3 vitamīns

D vitamīns tiek ražots ādā saules iedarbības laikā. Ja āda tiek pakļauta saulei (bez sauļošanās līdzekļiem), tā ražo holekalciferolu. Primārie D3 vitamīna pārtikas avoti ir treknas zivis (piemēram, lasis, tuncis un skumbrija).

Galvenā atšķirība

Nav šaubu, ka mums ir nepieciešams gan D3 vitamīns, gan D2 vitamīns. Tomēr D3 vitamīns ir svarīgāks mūsu ķermenim. Mūsu ķermenis to labāk absorbē un izmanto, un pētījumi rāda, ka tas ir ļoti svarīgs mūsu kauliem, muskuļiem, zobiem un, pirmkārt, mūsu imunitātei.

1 www.osteoporozesasociacija.lv/uploads /PDF/Biedru%20saraksts/MMukane_IRasa_D_vitamins_petijumi_2015.pdf

* Produkts ir bezmaksas, Jūs maksājat tikai 2,49 EUR par pasta izdevumiem

  • Tieši jūsu pastkastē
  • Vairāk nekā 10 gadu pieredze
  • Norvēģu formula
Klientu apkalpošanas birojs:

+371 651 838 38

(P.-Pk. 9.00 - 17.00)
Natural Pharmaceuticals
NATURAL PHARMACEUTICALS KLIENTU APKALPOŠANA, A/K 46, RĪGA, LV-1044, info@omegamarine.lv,
Natural Pharmaceuticals Sp. z o.o., Domaniewska iela 28, 02-672 Varšava, Polija, PVN REG. NR. 30329386-2-51
© Copyright 2022 - Natural Pharmaceuticals
Mūsu portālā tiek izmantotas sīkdatnes. Lietojot portālu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzini vairāk!