D vitamīns, ko bieži sauc par saules vitamīnu, pieder pie taukos šķīstošo vitamīnu grupas. Mūsu ķermenis to ražo saules iedarbības laikā. D vitamīns ir barības vielu grupa un spēlē daudz svarīgu lomu cilvēka ķermenī.

VitaSolaris® D3 ir augstas kvalitātes uztura bagātinātājs, kas nodrošina nepieciešamo D vitamīnu D3 formā. Tas ir nozīmīgi, jo saskaņā ar pētījumiem dabiski iegūtais D3 vitamīns ir vislabāk absorbētā D vitamīna forma.
Izvēloties Natural Pharmaceuticals uztura bagātinātājus, varat būt pārliecināts, ka tie visi tiek ražoti Norvēģijā un izgatavoti no labākajām, tīrākajām un dabīgākajām sastāvdaļām. Mūsu uztura bagātinātāji atbilst standartiem un ir visaugstākās kvalitātes.

Viena VitaSolaris® D3 tablete satur 50 mikrogramus (2000 SV) D vitamīna. Šī ir maksimālā D vitamīna dienas deva, kas jālieto uztura bagātinātāju veidā, kuru 2019. gadā noteica Sanitārijas un epidemioloģijas padomes Uztura bagātinātāju komanda.

D vitamīna uzņemšana (veseliem cilvēkiem):
  • pieaugušie (19-75 gadi) - no 800 līdz 2000 SV (20-50 μg) dienā (atkarībā no ķermeņa svara un D vitamīna daudzuma pārtikā) visa gada garumā
  • seniori (> 75 gadi) - no 2000 līdz 4000 SV (50-100 μg) dienā (atkarībā no ķermeņa svara un D vitamīna daudzuma pārtikā) visa gada garumā
Literatūras avots: Rusińska A., Płudowski P., Zasady suplementacji i leczenia witaminą D – nowelizacja 2018, Postępy neonatologii 2018; 24 (1) [doi: 10.31350/postepyneonatologii/2018/1/PN2018001]

Natural Pharmaceuticals produkts VitaSolaris® D3 satur tikai D3 vitamīnu - labākai vitamīna absorbēšanai organismā. Tas pats attiecas uz citiem mūsu uztura bagātinātājiem, kas satur D vitamīnu.
D3 vitamīns ir D vitamīna forma, kas rodas ādā saules iedarbības laikā. To var atrast arī noteiktos pārtikas produktos, piemēram, olās un zivīs.
D2 vitamīns ir sintētisks variants, kas atrodams dažos medikamentos un piedevās. Daži sēņu veidi saules ietekmē var radīt D2 vitamīnu.

Ķermenis
D3 vitamīnu organisms labāk absorbē (biopieejamība) nekā D2 vitamīnu. Pētījumi norāda, ka, lietojot D3 vitamīnu, D vitamīna krājumi organismā palielinās vairāk nekā D2 vitamīns. D2 vitamīna saistīšanās ar tā nesošajiem plazmas proteīniem ir sliktāka nekā atbilstošais D3 vitamīna metabolīts. Tas ir galvenais iemesls, kāpēc ieteicams lietot D3 vitamīna uztura bagātinātājus.

Literatūras avoti:
  1. Houghton L A, Vieth R. Lieta pret ergokalciferolu (D2 vitamīns) kā vitamīnu piedeva. Am J Clin Nutr. 2006 Okt; 84 (4): 694-7
  2. Tripkovičs L. un citi. D2 vitamīna un D3 vitamīna uztura bagātinātāju salīdzinājums, paaugstinot seruma 25-hidroksivitamīna D statusu: sistemātisks pārskats un metaanalīze. Am J Clin Nutr. 2012 Jūn; 95 (6): 1357-64

D vitamīnam ir būtiska loma jūsu ķermenī. Tas ļauj jūsu ķermenim absorbēt kalciju no apēstā ēdiena. Pateicoties tam, ķermenis saņem balsta materiālu, kas nepieciešams, lai izveidotu un uzturētu spēcīgu skeletu. Turklāt D vitamīns veicina normālu imūnsistēmas darbību, tādēļ jūs varat saglabāt veselību visa gada garumā!

Labākais veids, kā iegūt pietiekami daudz D vitamīna organismā, ir uzturēšanās saulē, trekno jūras zivju ēšana vai uztura bagātinātāja lietošana. Pētījumi norāda, ka tikai aptuveni 20% no nepieciešamā D vitamīna mēs uzņemam ar pārtiku; ir grūti iegūt pietiekamu daudzumu tikai ar uzturu. Tāpēc uztura bagātinātājs daudziem kļūst par risinājumu. VitaSolaris® D3 ir uztura bagātinātājs, kas visa gada garumā nodrošinās pietiekamu D vitamīna līmeni.

D vitamīna uztura bagātinātāji ir ieteicami visiem. Bet tas ir īpaši svarīgi cilvēkiem, kuri daudz laika nepavada saulē vai 2-3 reizes nedēļā neēd taukainas zivis.

Ir vērts atcerēties, ka vecāka gadagājuma cilvēki neražo D vitamīnu ādā tik efektīvi kā jaunībā, tāpēc tos, visticamāk, ietekmēs tā zemais līmenis.

Sievietes pēc menopauzes ir īpaši pakļautas D vitamīna deficītam.

Pirms sākat lietot D vitamīnu, ieteicams veikt 25- (OH) D asins analīzi un konsultēties ar ārstu vai farmaceitu.

Šis uztura bagātinātājs jums var būt nepieciešams nepietiekamas saules iedarbības periodos, piemēram, rudenī un ziemā. Ikvienam ir nepieciešams D vitamīns ievērojamai Latvijas iedzīvotāju daļai ir šī saules vitamīna deficīts. 88% Latvijas iedzīvotāju organismā ir pārāk zems D vitamīna līmenis.

Cilvēkiem, kas vecāki par 75 gadiem, visu gadu ieteicams lietot no 2000 līdz 4000 SV (50-100 μg) dienā (atkarībā no ķermeņa svara un D vitamīna daudzuma pārtikā).

Jaunākie pētījumi liecina, ka senioriem, kas vecāki par 75 gadiem, bieži ir zems D vitamīna līmenis. Izskaidrojums ir tāds, ka vecāka gadagājuma cilvēki nespēj tik efektīvi ražot D vitamīnu kā jaunāki, tāpēc ir lielāka tendence uz tā deficītu.

Pietiek ar vienu mazu Vita Solaris D3 tableti dienā, lai sasniegtu ieteicamo D vitamīna dienas devu cilvēkiem, kas vecāki par 75 gadiem.

Garajā ziemas sezonā Latvijas iedzīvotājiem bieži ir grūtības izpildīt ķermeņa prasības pēc D vitamīna. Latvijā mūsu valsts platuma grādu dēļ rudens-ziemas laikā gandrīz pilnībā tiek kavēta D vitamīna sintēze ādā. D vitamīna papildus uzņemšana ir īpaši svarīga ziemas mēnešos, bet, ja mēs neievērojam saules ietekmes vadlīnijas*, papildus uzņemšana ir ieteicama visu gadu.

* uzturēšanās saulē no maija līdz septembrim ar neapsegtiem apakšdelmiem un apakšstilbiem 15 minūtes no pulksten 10.00 līdz 15.00, bez sauļošanās krēma

D vitamīna trūkumam organismā ir daudz iemeslu, taču viens no svarīgākajiem ir fakts, ka mēs pavadām maz laika saulē un daudz uzturamies darbā vai mājās. Turklāt mums ir arī daudz ziemas mēnešu, un uzturā nav daudz pārtikas produktu, kas satur šo būtisko vitamīnu.

Tāpēc D vitamīna nepieciešamā daudzuma nodrošināšana ir izaicinājums lielākajai daļai Latvijas iedzīvotāju. Zinot, ka 80% no D vitamīna organismā rodas no saules gaismas iedarbības, nav pārsteigums, ka Latvijas iedzīvotājiem tā ir tik maz.

Jūs varat ātri un viegli noformēt savu VitaSolaris® D3 piegādi. Viss, kas jums jādara, ir jāaizpilda un jānoformē šajā lapā redzamais pasūtījums, un drīz saņemsit savā pastkastē bezmaksas VitaSolaris® D3, apmaksājot tikai piegādes maksu 2,49 EUR. Mēs nolēmām nosūtīt bezmaksas* VitaSolaris® D3, jo vēlamies parūpēties par Jūsu un jūsu tuvinieku veselību.

Jā, tagad pasūtot D vitamīna uztura bagātinātāju VitaSolaris® D3, Jūs drīz saņemsiet bezmaksas viena gada D vitamīna krājumu piegādātu tieši uz pastkasti. Par pasta izdevumiem jūs maksājat tikai 2,49 EUR.

Uzņēmumā Natural Pharmaceuticals mēs zinām, ka mūsu valsts platuma grādu dēļ lielākā daļa Latvijas iedzīvotāju cieš no zema D vitamīna līmeņa.

Lai parādītu, ka mēs rūpējamies par jums, kampaņas ietvaros mēs sniedzam iespēju saņemt viena gada VitaSolaris® D3, D vitamīna uztura bagātinātāja krājumu visām Latvijas mājsaimniecībām. Mēs to uztveram kā savu misiju - palīdzēt latviešiem sākt rūpēties par savu veselību.

Noteikti nē, tas nav abonements. Bezmaksas VitaSolaris® D3 iepakojuma pasūtīšana ar gada D vitamīna krājumu neuzliek jums papildu saistības.

Jūs saņemsiet tikai šo vienu D vitamīna sūtījumu un samaksāsiet par pasta izdevumiem tikai 2,49 EUR, ja vien jūs neesat pasūtījis vēl kādu citu produktu.

Ieteicamā dienas deva: 1 tablete dienā

Sastāvs (1 tablete):
D3 vitamīns 50 µg (1000% NRV *)


* NRV - barības vielu atsauces vērtības

Piezīme: nepārsniedziet ieteicamo dienas devu.

Uztura bagātinātāju nevar izmantot kā veselīga uztura aizstājēju (aizvietotāju). Ļoti svarīgs ir arī sabalansēts uzturs un veselīgs dzīvesveids.

Pirms sākat lietot D vitamīnu, ieteicams veikt 25- (OH) D asins analīzi un konsultēties ar ārstu vai farmaceitu.

Sastāvs: maltodekstrīns, biezinātājs (celuloze, taukskābju magnija sāļi), pretsalipes līdzeklis (kalcija fosfāti, silikona dioksīds), holekalciferols (D3 vitamīns), hidroksipropilmetilceluloze.

Glabāšana: sausā, vēsā un bērniem nepieejamā vietā.
Ražošanas partijas numurs un derīguma datums: uz iepakojuma.

Ražots Norvēģijā
ražotājs:
Pharmatech A.S.
priekš:
Natural Pharmaceuticals Sp. z o.o.
ul. Domaniewska 28
02-672 Varšava

VitaSolaris® D3 ir oficiāli reģistrēts uztura bagātinātājs Latvijā.

Ar akcijas noteikumiem un nosacījumiem var iepazīties šajā saitē.

* Produkts ir bezmaksas, Jūs maksājat tikai 2,49 EUR par pasta izdevumiem

  • Tieši jūsu pastkastē
  • Vairāk nekā 10 gadu pieredze
  • Norvēģu formula
Klientu apkalpošanas birojs:

+371 651 838 38

(P.-Pk. 9.00 - 17.00)
Natural Pharmaceuticals
NATURAL PHARMACEUTICALS KLIENTU APKALPOŠANA, A/K 46, RĪGA, LV-1044, info@omegamarine.lv,
Natural Pharmaceuticals Sp. z o.o., Domaniewska iela 28, 02-672 Varšava, Polija, PVN REG. NR. 30329386-2-51
© Copyright 2022 - Natural Pharmaceuticals
Mūsu portālā tiek izmantotas sīkdatnes. Lietojot portālu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzini vairāk!