Norvēģijas kvalitāte Eiropā jau 10 gadus!

Natural Pharmaceuticals Group desmit gadus atbalsta eiropiešus ar uztura bagātinātājiem. Pēc pirmā pasūtījuma 2010. gadā nedz darbinieki, nedz vadība neuzdrošinājās sapņot par tik dinamisku izaugsmi. Mūsdienās Natural Pharmaceuticals produktus lieto vairāk nekā divi miljoni cilvēku, ieskaitot tos, kuri jau desmit gadus regulāri saņem uztura bagātinātāju sūtījumus. Kāda ir uzņēmuma panākumu atslēga?

No Norvēģijas līdz Latvijai

Natural Pharmaceuticals Group ir Norvēģijas kvalitātes simbols Latvijas tirgū. Piedāvāto uztura bagātinātāju formulas ir izstrādātas Norvēģijā, un visa ražošana notiek tur bez izņēmumiem. Visu produktu pamatā ir dokumentētas un bieži patentētas sastāvdaļas. Augsta kvalitāte ir prioritāte.

Biuro Natural Pharmaceuticals

Norvēģijas uzņēmumam Natural Pharmaceuticals tā bija dinamiskas izaugsmes desmitgade visā Centrāleiropas un Austrumeiropas reģionā.

Pastāvīga attīstība, plašs portfelis

Neskatoties uz izveidojušos nostāju, nevar teikt, ka Natural Pharmaceuticals Group ir pārtraukusi centienus būt tirgus līderis. Eiropā 2019. gadā tika reģistrēts gandrīz 70% noieta pieaugums. Uzņēmums noteikti pie tā neapstāsies. Uzņēmuma attīstības dēļ paplašinās arī cilvēku grupa, kas ar to nodarbojas. Pašlaik Natural Pharmaceuticals jau strādā gandrīz 50 cilvēku visās tās teritorijās, un to skaits turpina palielināties.

Natural Pharmaceuticals Group darbojas Omega-3 taukskābju (tai skaitā Omega-3 taukskābju bērniem), uztura bagātinātāju locītavām, prostatas, vitamīnu un minerālu kompleksu segmentos. Galvenā zīmola piedāvāto produktu līnija ir uztura bagātinātāji ar augstu Omega-3 skābju saturu. Starp tiem nepārprotams līderis ir OmegaMarine Forte +, kas kā pirmais Omega-3 uztura bagātinātājs pasaulē saņēma Norvēģijas ORIVO sertifikātu, apstiprinot tajā esošās laša eļļas izcelsmi. 2019. gadā FlexiMed, uztura bagātinātājs locītavām, pievienojās Natural Pharmaceuticals portfelim, un uzņēmuma klienti to ļoti atzinīgi novērtēja.

Jonas Törnquist

"Mēs paņemam labāko no Norvēģijas un pielāgojam to Centrāleiropas un Austrumeiropas tirgiem, atzīstot un respektējot katras valsts specifiku. Mūsu biznesa pīlāri ir augstas kvalitātes uztura bagātinātāji, kas klientiem tiek piegādāti ārkārtīgi ērtā veidā - tieši uz viņu mājām."

Jonas Tornkvists (Jonas Törnquist), Natural Pharmaceuticals Group izpilddirektors.

Patērētājs - galvenais tiesnesis

Natural Pharmaceuticals kvalitāte pirmajā vietā. Tas tiek garantēts katram klientam. Šī sinerģija starp zīmolu un klientu darbojas jau gadiem ilgi.

2 miljoni klinetu

Vairāk nekā divi miljoni klientu Eiropā uzticējās zīmolam! Mēs sākām pirms desmit gadiem Polijā, un šodien aktīvi darbojamies arī Igaunijā, Horvātijā, Slovēnijā, kā arī Lietuvā, Latvijā un Ungārijā.

Mūsu nozīmīgākie tiesneši - patērētāji.

Ētika un sociālā atbildība

Pēdējos desmit gados Natural Pharmaceuticals Group nepārtraukti attīstījās, veidojot kvalitatīvu produktu portfeli, rūpējoties par klientiem un atbalstot iniciatīvas, kuru mērķis ir palīdzēt citiem. Viens no projektiem, kurā uzņēmums ir iesaistīts Polijas tirgū, ir UNICEF izveidotā programma "Uzņēmums ar sirdi". Projekta dalībnieku ziedojumi atbalsta bērnus no pasaules nabadzīgākajiem reģioniem. Uzņēmums katru gadu atbalsta kampaņu, uzskatot, ka kopā var paveikt vairāk.

Uztura bagātinātāju pārdošana ir atbildība. Galu galā, tas ir par klientu veselīga dzīvesveida atbalstīšanu. Sabiedrības rūpes par uztura bagātinātāju tirgus standartiem ir būtisks uzņēmuma politikas elements.

* Produkts ir bezmaksas, Jūs maksājat tikai 2,49 EUR par pasta izdevumiem

  • Tieši jūsu pastkastē
  • Vairāk nekā 10 gadu pieredze
  • Norvēģu formula
Klientu apkalpošanas birojs:

+371 651 838 38

(P.-Pk. 9.00 - 17.00)
Natural Pharmaceuticals
NATURAL PHARMACEUTICALS KLIENTU APKALPOŠANA, A/K 46, RĪGA, LV-1044, info@omegamarine.lv,
Natural Pharmaceuticals Sp. z o.o., Domaniewska iela 28, 02-672 Varšava, Polija, PVN REG. NR. 30329386-2-51
© Copyright 2022 - Natural Pharmaceuticals
Mūsu portālā tiek izmantotas sīkdatnes. Lietojot portālu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzini vairāk!