Mária, Jánoshida

Es turpināšu pastāvīgu papildināšanu

„Man ir 87 gadi, bet es joprojām vēlos būt sociāli un fiziski aktīva - strādāju dārzā un ļoti bieži apmeklēju spa. Pēc tik daudziem darba gadiem man ir daudz brīva laika, un ir īstais laiks sākt veltīt laiku sev un parūpēties par sevi, lai saglabātu veselību. Kā jau teicu iepriekš, es uzskatu, ka mani zelta gadi ir labākais laiks manā dzīvē. Natural Pharmaceuticals produkti noteikti ir viens no iemesliem, kāpēc es skatos uz Natural Pharmaceuticals pozitīvi un esmu pateicīga, ka Natural Pharmaceuticals tik labi rūpējas par tādiem kā es. Novēlu jums visu to labāko nākotnē. "

Laima, Valmiera
Katalin, Mezővári

Tas ir lielisks zīmols

“Es ziemā lietoju D vitamīnu. Šobrīd es nesūdzos par spēka trūkumu. Esmu ļoti fiziski aktīva. Es uzskatu, ka uztura bagātināšana ir būtiska, un tā ir piemērota manai pašsajūtai. Es bieži to iesaku citiem, jo tas ir noderīgs ķermenim un dvēselei. Esmu pārbaudījusi daudzus uztura bagātinātājus, un secināju, ka Natural Pharmaceuticals man der vislabāk. Tas ir lielisks zīmols! Turklāt, tas ir norvēģu produkts, kas arī runā tā labā.”

Barbara, Elblaga
Elżbieta és édesanyja, Stok Lacki

Es visiem stāstu par D vitamīnu

„Es stiprinu savu organismu ar Natural Pharmaceuticals uztura bagātinātājiem. Es visiem stāstu par D vitamīnu. Mana māte, bērni un mazmeitas lieto uztura bagātinātāju. Es uzskatu, ka visiem pēc 25 gadu vecuma šādā veidā vajadzētu atbalstīt savu ķermeni. Ir vērts tagad parūpēties par sevi, lai varētu baudīt katru dienu.”

Elizabete ar māti Stok Lacki
VitaSolaris D3

* Produkts ir bezmaksas, Jūs maksājat tikai 2,49 EUR par pasta izdevumiem

  • Tieši jūsu pastkastē
  • Vairāk nekā 10 gadu pieredze
  • Norvēģu formula
Klientu apkalpošanas birojs:

+371 651 838 38

(P.-Pk. 9.00 - 17.00)
Natural Pharmaceuticals
NATURAL PHARMACEUTICALS KLIENTU APKALPOŠANA, A/K 46, RĪGA, LV-1044, info@omegamarine.lv,
Natural Pharmaceuticals Sp. z o.o., Domaniewska iela 28, 02-672 Varšava, Polija, PVN REG. NR. 30329386-2-51
© Copyright 2022 - Natural Pharmaceuticals
Mūsu portālā tiek izmantotas sīkdatnes. Lietojot portālu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzini vairāk!